Kólka i zajęcia dodatkowe

Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne

Nazwisko i imię  nauczyciela             Rodzaj zajęć            Dzień tygodnia

Brzozowska Ewa

Redagowanie gazety szkolnej PIĄTEK -lekcja 7
ZDW kl. 5 ŚRODA -lekcja 6

Janusz Joanna

ZDW kl. 4 WTOREK -lekcja 6
ZDW kl. 6 WTOREK -lekcja 7

Sanowska Elwira

Kółko matematyczne CZWARTEK -lekcja 6
Kółko matematyczne WTOREK- lekcja 1

Szczeblowska Joanna

Kółko artystyczne według uznania i potrzeb

Zych Joanna

Działalność SU według potrzeb
Kółko przyrodnicze ŚRODA -lekcja 7

Gospodarczyk Halina

Zespół wokalny „Fabryka Piosenek” ŚRODA -15.30-17.00
Zajęcia wyrównawcze według potrzeb

Jarzycka Alicja

Zajęcia wyrównawcze kl. 4B PONIEDZIAŁEK -lekcja 7
Zajęcia wyrównawcze kl.5A i 5B PIĄTEK-lekcja 6

Dorosz Michał

SKS kl. 4 PONIEDZIAŁEK- 13.30-15.00
SKS kl.5 i 6 WTOREK- 14.30-16.00

Łacny Tomasz

Przygotowanie do zawodów sportowych według potrzeb
        Podkowska    Agnieszka Zajęcia wyrównawcze PONIEDZIAŁEK -lekcja 6
Zajęcia artystyczne SOBOTY

Sidor Robert

Kółko techniczno- informatyczne PONIEDZIAŁEK- lekcja 7
Kółko techniczno- informatyczne CZWARTEK- lekcja 7

Kornecka Anna

Kółko artystyczne PIĄTEK -12.30- 13.30
Przygotowanie do komunii CZWARTEK

Bekier Elżbieta

Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z zaburzeniami zachowania oraz trudnościami w nauce według potrzeb
    Przedwojewska    Wanda Redagowanie gazety szkolnej PIĄTEK-lekcja 7
               Kołat Anna Współpraca z mniejszością niemiecka. Przygotowywanie uczniów do konkursów według potrzeb
     Kucharczyk Agnieszka „Fabryka Piosenek” ŚRODA- 15.30-17.00
       Kowalczyk Krzysztof Kółko matematyczne ŚRODA -lekcja 7
          Midor Jolanta Kółko przedmiotowe CZWARTEK- lekcja 6
     Konieczna Małgorzata Kółko przedmiotowe CZWARTEK -lekcja 5
Copyright © 2017. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.