• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Edukacja wczesnoszkolna

Przez cały rok szkolny dzieci z klasy 1 c ciężko i wytrwale uczyły się. Poznawały litery, uczyły się pisać, czytać liczyć. Zdobywały nowe umiejętności. W nagrodę pani Joasia zorganizowała dla swoich SUPER PIERWSZAKÓW wycieczkę do Nysy.

Jestem super pierwszakiem !

Wycieczka w nagrodę dla pilnych uczniów z klasy 1c

Rano o godzinie 9:00 jedna z sal kina Cinema 3D była cała do dyspozycji dzieci.

Oglądaliśmy film pt.” Alicja po drugiej stronie lustra” w wersji 3D.

Za bardzo miłe przyjęcie całej naszej klasy dziękujemy serdecznie właścicielowi kina- Panu Bogusławowi Wierdakowi.

  Następnie szybciutko udaliśmy się na wspólną zabawę do sali zabaw Studio Kids

Czekał tam na nas Król Julian z bajki „Pingwiny z Madagaskaru”. Wszystkie buzie dzieci były uśmiechnięte i radosne od atrakcji, które oferuje sala zabaw.

 I już niedługo zbliża się koniec roku szkolnego. Rozpoczną się cudowne, upragnione wakacje. Wychowawca pani Asia dziękuje swoim uczniom za tak udany pierwszy rok wspólnej nauki
Już teraz każdy uczeń z klasy 1c wie, że NASZA SZKOŁA SUPER JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube