• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Klub Filmowy "Klatka"

W dniu 29 listopada, członkowie i sympatycy Klubu Filmowego KLATKA i Szkolnego Koła Wolontariatu spędzili bardzo udany, miły i zaczarowany FILMOWY WIECZÓR ANDRZEJKOWY.


Na początek oglądnęliśmy film pt. "Jak zostać kotem", potem była przerwa na pizzę, a następnie rozpoczęliśmy andrzejkowe wróżby, przygotowane i przeprowadzone przez uczniów. Pani Asia upiekła ciasteczka z wróżbą i każdy mógł się dowiedzieć, co go czeka w przyszłości. Dowiedzieliśmy się również, kto będzie naszą sympatią i kim zostaniemy w przyszłości. Panią Elą np. zainteresuje się jakiś brunet, a ktoś inny musi uważać na blondyna o zielonych oczach :)Po wróżbach wygospodarowaliśmy trochę czasu na Karaoke w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Zabawa i atmosfera była iście andrzejkowa, najważniejsze jest to, że dzieci bawiły się doskonale, integrowały się, a rozmów nie było końca. Najchętniej zostałyby dłużej, nawet na nockę, ale niestety jutro szkoła i trzeba było wracać do domu. Co się odwlecze, to nie uciecze. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Elżbieta Bekier, Magdalena Nogaj, Joanna Szczeblowska

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube