• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Wolontariat

Uwaga! Potrzebna jest szybka pomoc. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Niech okazane serce wróci do Was z podwójną siłą. Klub Wolontariatu działający przy naszej szkole ogłasza zbiórkę darów na rzecz rodziny z Prudnika poszkodowanej w pożarze.

Stracili wszystko, więc potrzebne jest wszystko, co jest niezbędne do funkcjonowania gospodarstwa domowego. Matka wychowująca samotnie trójkę chłopców jest w szpitalu w Siemianowicach.

Rodzina potrzebuje:
mebli
środków czystości
pościeli, poduszek, kołdry
ręczników
ubrań dla: mamy (160 cm, szczupła), chłopców w wieku 18, 13 i 10 lat
garnków, zastawy stołowej
Mama obecnie przebywa w szpitalu.W sprawie sprzętów wielkogabarytowych, proszę kontaktować się z p. Elżbietą Bekier i p. Joanną Szczeblowską - opiekunami szkolnego wolontariatu w naszej szkole.
Jednocześnie informujemy, że zakończyliśmy zbiórkę odzieży męskiej, której organizatorem był OPS w Głuchołazach. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc w imieniu potrzebujących.

http://terazprudnik.pl/2018/11/02/trojki/?fbclid=IwAR1n6yRBVzy_CSL533kssO-zBHNGZgqEBMRk6UMQOr7FCemcnqdpBlGE7vQ

Elżbieta Bekier

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube