• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Wychowanie fizyczne

Dnia 10.03.2012 w Hali GOSiR w Głuchołazach odbył się

finał wojewódzki MAŁEGO OLIMPIJCZYKA,

którego organizatorem była nasza szkoła i Głuchołaski Szkolny Związek Sportowy.

Naszą szkołę reprezentowali:

DZIEWCZĘTA:
Agnieszka Jankowska, Kornelia Lenicka, Beata Madej, Wiktoria Pik, Nikola Sikora,

Martyna Skawińska, Julia Tokarz, Maria Ostrowska, Oliwia Brzozowska.

CHŁOPCY:
Jakub Chwastyk, Michał Sapała, Łukasz Karpiel, Jakub Małachowski, Kornek Piskorski,

Filip Przedlacki, Tymoteusz Żądło, Grzegorz Michalik, Mateusz Walczak.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

DZIEWCZĘTA:
1 m. Publiczna Szkoła Podstawowa w Łubnianach,
2 m. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głuchołazach,
3 m. Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami  Integracyjnymi  w Namysłowie,
4 m. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wołczynie,
5 m. Zespół Szkół Miejskich Nr 1  Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 w Kędzierzynie – Koźlu,


CHŁOPCY:
1 m. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wołczynie,
2 m. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głuchołazach,
3 m. Publiczna Szkoła Podstawowa  w Łubnianach
4 m. Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami  Integracyjnymi  w Namysłowie,
5 m. Zespół Szkół Sportowych Nr 1 w Krapkowicach,

Dwójka znowu górą!

GRATULUJEMY !!!

 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube