• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2016/ 2017

25 lstopada to Święto Pluszowego Misia. Obchodziliśmy go w Centrum Kultury juz po raz ósmy. Było "Sto lat" i tort dla misia. Były wspaniałe występy przedszkolaków i uczniów klasy 1 a z naszej szkoły, których przygotowała pani Małgorzata Konieczna.

Miesiąc wcześniej ogłoszony był konkurs plastyczny "Zapracowany Miś" i podczas gali zostały wręczone nagrody za najlepsze prace. Z naszej szkoły otrzymali je:

w kategorii klas I - III - nagrody:

Zuzanna Kubowicz z klasy 3 b - opiekun p. Agnieszka Podkowska

Emilia Pretka z klasy 3 c - opiekun p. Bożena Solecka

wyróżnienia:

Alan Gołas z klasy 2 b - opiekun p. Agnieszka Podkowska

Alan Krafczyk z klasy 3 a - opiekun p. Jolanta Midor

Hanna Sikora z klasy 3 a - opiekun p. Jolanta Midor

w kategorii klas IV - VI - nagrody:

Samuel Ćwiek z klasy 4 a - opiekun p. Joanna Szczeblowska

Natalia Gola z klasy 5 a - opiekun p. Joanna Szczeblowska

Julia Śnieżek z klasy 5 a - opiekun p. Joanna Szczeblowska.

W uroczystej gali wzięla równiez udział klasa 3 a, jako reprezentacja szkoły.

Gratulujemy klasie 1 a wspaniałego występu i nagrodzonym uczniom. Fotki nagrodzonych prac w galerii.

Jolanta Midor

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube