• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator

9  października 2015 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.Odbywały się one w lokalu wyborczym :), czyli w sali 21, specjalnie przygotowanym na ten dzień. Były tajne i demokratyczne, uczestniczyli w nich uczniowie klas IV-VI. Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza  w składzie: Joanna Iwańska, Maja Skowrońska, Zuzanna Ćwiek, Iga Lubaś, pod czujnym okiem opiekuna samorządu.

 

Wyniki głosowania:

Kud Nikodem                         22

Paliga Zuzanna                       21

Zając Jakub                            20

Gaweł Zosia                           16

Tabaszewska Paulina               12

Gandziarowski     Maksymiliam   7

Cieślik Patryk                         6

Zapała Michał                        6

Popowicz Pola                       5

Sznajder Nikola                     5

Gnatyk Oliwia                       4

Krajczyńska Maja                  4

Rubaj Daniel                        4

Ćwiek Zuzanna                     3

Kozdraś Lilianna                    3

Niewiadomska Oliwia             3

Stadnik Jakub                      3

Mandyna Bartłomiej              2

Garnek Mateusz                    0

Piasecka Bianka                    0

Sikora Dawid                        0

Wiśniewska Justyna              0

Gandziarowski  Maksymiliam  7

W Wyniku głosowania przewodniczącą szkoły został Nikdem Kud, a zastępcą Zuzanna Paliga.

Dodatkowo w skład  Samorządu wchodzą osoby, które uzyskały 6 i więcej głosów.

W roku szkolnym 2015/2016 prowadzącą apele szkolne zostaje Martyna Gandziarowska, natomiast  skład pocztu flagowego reprezentującego szkolę jest następujący:

Gandziarowski Maksymilian

Iwańska Joanna

Jarosz Zuzanna

Opiekunowie Samorządu
Joanna Zych
Agnieszka Podkowska

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube