ZASTĘPSTWA

E. Taczała – lek. biblioteczna

E. Sanowska

A. Bławicka – przyroda

A. Kołat – j. niemiecki (za lek. 7 w piątek)

E. Bekier – zaj. opiekuńcze

B. Baran-Michałek – wychowanie fizyczne

J. Zych - geografia

J. Błaszczyk

Klasa na 9:40

Klasa na 9:40

A. Kornecka

A. Podkowska – edukacja wczesnoszkolna

A. Jarzycka

I. Duszeńko – edukacja wczesnoszkolna

J. Zych - przyroda

M. Ludwa

T. Łacny – wychowanie fizyczne

Copyright © 2017. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.