Skład Samorządu Szkolnego 2019/2020:

PRZEWODNICZĄCY SZKOŁY

Julia Drozdek  8b

ZASTĘPCA

Wilk Mateusz  7a

CZŁONKOWIE RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Kaczmarek Julia 5a

Nogaj Bartosz 6a

Chwastyk Emilia 5a

Cieszyńska Róża 6b

Zborowski Oliwier 6a

PROWADZĄCA APELE

Katarzyna Wiśniewska  5b

POCZET FLAGOWY

Jaroń Kajetan 7a

Kisiel Amelia 7b

Paszkowska Wiktoria 7a

Opiekunowie Samorządu

Joanna Zych

Agnieszka Podkowska

Drozdek Julia            8b

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.