• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator

3  października 2016 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym dniu w lokalu wyborczym , czyli w sali 21, specjalnie przygotowanym na ten dzień. Były tajne i demokratyczne, uczestniczyli w nich uczniowie klas IV-VI.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza  w składzie:  Zuzanna Ćwiek, Gawlik Tomek, Emilia Skowronek, pod czujnym okiem opiekuna samorządu.

Wyniki głosowania:

 Paliga Zuzanna          29

 Zając Jakub               16

 Rutkowski Bartosz     13

  Lisoń Tomasz            10

 Popowicz Pola            8

Kowalska Lena          7

Krajczyńska Maja       6

Lisoń Aleksandra       5

 Gancarz Emilia           4

Kanarska Martyna       4

Mandyna Bartłomiej    4

 Gola Natalia               3

Garnek Mateusz          1

Jaroń Kajetan             1

Kumala Martyna         1

Sołtysiak Oskar          1

Wiśniewska Justyna    1

 Zalewski Jan              1

Gawlik Stanisław        0

Kozdraś Liliana           0

 Pross Aleks                0

Szymkowicz Dominik  0

 

       W wyniku głosowania przewodniczącą szkoły zastała

       Zuzanna Paliga

zastępcy:

           Jakub Zając kl. 5b

            Bartosz Rutkowskikl.6b

              Tomasz Lisoń  kl. 4b

W skład Rady Samorządu Uczniowskiego wchodzą również przedstawiciele każdej klasy  z największą ilością głosów wytypowani w głosowaniu czyli:

                    Lena Kowalska kl. 4 a    

                Maja Krajczyńska kl. 5 a

               oraz prowadząca apele szkolne

               Martyna Gandziarowska

                      i poczet falgowy:           

        Aleksandra Bukowiec

       Kajetan Jaroń Kinga Witek

               Gratulacje !!!

Opiekunowie Samorządu

Joanna Zych

Agnieszka Podkowska

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube