Informator

Publiczna Szkoła Podstawowa przyłącza się do akcji "Mała Gwiazdka", która, ma już przydomek dużej. W tym roku pomoc jest przeznaczona dla 20 podopiecznych Dziecięcego Hopsicjum. Więcej info na stronie: klik!

Apel do dobrych serduszek naszych uczniów i ich rodziców. W imieniu tych chorych dzieciaczków prosimy o wsparcie. Liczy się każdy drobiazg. Dary prosze składać u wychowawców klas lub u pani pedagog :)

1. Staś B. - 4 lata. Chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe, peluchy - pampersy 5 i 6, ręczniki, pościel, ubranka na 128 cm. Staś ma starszą siostrę.

2. Wiktorek - 1 rok. Pieluchy - pampers 4 i 5, chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe, mleko Nan pro 3, rajstopy 86 cm, bluzy 92 cm, body, spodnie - 86-92cm, skarpetki - 10cm. Wiktorek ma starsze rodzeństwo.

3. Marcin - 16 lat. Pieluchy/pampersy Seni 2 lub Tena M chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne, ręczniki, pościel, prześcieradło na gumce 90x200cm, podkoszulki z krótkim rękawem - L, spodnie dresowe 180 cm, skarpetki cieplejsze i lżejsze - 43 cm, ręczniki papierowe. Książki: tematyka -fantastyka, rycerstwo.

4. Oskarek - 8 lat. Pieluchy - Pampersy do 30 kg, chusteczki nawilżane, pieluchy tetrowe, śliniaki bawełniane przez głowę, pościel, dres 128 cm, deserki w słoczkach po 12 miesiącu.

5. Szymonek - 5 miesięcy. Chusteczki nawilżane, Pieluchy pampers 4 i 5, ręczniki papierowe, kocyk, body, kaftaniki, sweterki - wszystko 86 - 92 cm.

6. Kamil - 8 lat. Chusteczki nawilżane, Pieluchy - pampers 6, Niveaszampon i płyn do kąpieli, Sudocrem, linomag, pościel 140x200 cm, blok, kredki, mazaki, klej, papier kolorowy.

7. Milenka - 2 lata. Chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe, proszek do prania, szampon do włosów, płyny do kąpieli dla dzieci, pieluchy - pampers 5, ręczniki, spodnie długie, bluzeczki, dres, sweterek - rozmiar 92 - 98 cm. Milenka ma młodszego brata.

8. Staś M. - 17 miesięcy. Chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe, proszek do prania, płyn do kąpieli, szampon dla dzieci pieluchy - pampers 4 i 5, zabawka grająca lub świecąca. Staś ma starsze rodzeństwo.

10. Antoś - 4 lata. Chusteczki nawilżane, pieluchy - pampers 5, proszek do prania, dres, bluzy rozpinane - 110-116 cm, pościel - 100x140cm.

11. Wojtuś - 16 miesięcy. Chusteczki nawilżane, Pieluchy - pampars 3, proszek do prania do koloru, obiadki w słoiczkach od 8 m-ca, Soflan-płyn do płukania, Fantomalt - zagęstnik do posiłków.

12. Franio - 6 lat. Chusteczki nawilżane, pieluchy - pampers 5, kleik kukurydziany, mleko Bebiko 4 i 5, słoiczki - obiadki po 1 roku, proszek do prania, ręczniki, zabawka grająca lub świecąca, skarpetki - 23 cm, rajstopy 104 - 106 cm, spodenki, bluza zapinana lub przez głowę, sweterek zapinany - wszystko na 116 cm.

13. Patrycja - 14 lat. Chusteczki nawilżane, Pieluchy - Tena Slip M, ręczniki papierowe, ręczniki zwykłe, podkłady wielokrotnego użytku, krem Bambino, oliwka, szampon Nivea.