• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator

 Nasza uczennica Natalia jest podopieczną Fundacji osób niepełnosprawnych "Jaś i Małgosia". Ma 12 lat, urodziła się z niedotlenieniem mózgu, ma czterokończynowe porażenie mózgowe i niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim.

Dodatkowo cierpi na padaczkę, zwichniecie biodra i skoliozę porażenną. Natalka bierze udział w zajęciach rewalidacyjno wychowawczych, uczęszcza na rehabilitację i w miarę możliwości korzysta z turnusów rehabilitacyjnych.
MARZENIA NATALII O TERAPII Z DELFINAMI
Marzeniem Natalii jest delinoterapia w Truskawcu, na Ukrainie.Natalia podczas zajęć rewalidacyjnych często słucha śpiewu ANIOŁÓW MORZA - delfinów i sprawia jej to wielką radość.
Nie da się ukryć, że jedyną przeszkodą jaką musi pokonać mama Natalii jest cena takiego turnusu, wynosi ona 5000 zł.
Jeżeli ktoś miałby ochotę pomóc, to są dwie możliwości.
 
PIT - KRS Fundacji Jaś i Małgosia 0000127075
W rubryce "cel szczegółowy" wpisz # 1338 Natalia Zięba
zaznacz "wyrażam zgodę"
 
lub wpłać darowiznę na konto 88 1240 2539 1111 0010 2766 0745 z dopiskiem # 1338 Natalia Zięba
 
Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube