Monitoring wizyjny

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głuchołazach Al. Jana Pawła II 9, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany (boisko szkolne, wejście do budynku szkoły od strony ulicy, parter, I i II piętro w budynku szkoły). Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Głuchołazach Al. Jana Pawła II 9.

Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętych monitoringiem

Copyright © 2018. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.