• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator

Dnia 21 grudnia, wszyscy uczniowie oraz Grono Pedagogiczne mieli okazję obejrzeć w CK Głuchołazy, Bożonarodzeniowe Jasełka przygotowane przez panią Elizę Nowak  wraz z uczniami klas starszych.

Uczniowie cytowali fragmenty Pisma Świętego oraz śpiewali kolędy i pastorałki. Gościnnie w programie wzięli udział uczniowie z Gimnazjum nr 1, za co serdecznie dziękujemy :)Oprawę muzyczną zapewnił p. Maciej Grubiak.
Po uroczystym Programie Bożonarodzeniowym nagrodziliśmy uczniów, którzy brali udział w konkursach plastycznych zorganizowanych w ramach projektów: Strzeż się Tycia - Wybierz Zdrowy Styl Życia oraz akcji  Szlachetna Paczka. Nagrodą Internautów został został nagrodzony Oliwier Zborowski, który otrzymał od Was 216 lajków. W nagrodę Oliwier otrzymał bon na sumę 50 zł do wykorzystania w Pizzerii Romano. W konkursie nt. POMAGANIE JEST FAJNE nagrodziliśmy 17 uczniów. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.Gościliśmy również dzisiaj Panie: Klaudię Szymańską i Katarzynę Paluch - Liderów Szlachetnej Paczki w Głuchołazach. Panie również ufundowały nagrody dla kilku Szczęśliwych Wybrańców. Dziękujemy Paniom za odwiedziny oraz Uczniom za udział w konkursach

Bardzo dziękujemy Dyrektorowi Centrum Kultury oraz Pracownikom za udostępnienie sali i pomoc przy realizacji projektu.

Elżbieta Bekier

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube