• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Edukacja wczesnoszkolna

Otrzymaliśmy podziękowanie ze Sztabu WOŚP za udział w Ogólnopolskim Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować". Praca uczniów klasy 3a i wychowawczyni została  nagrodzona dyplomami i upominkiem. Co napisał Jacek Pawuska  Koordynator Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować":

Podziękowanie WOŚP za udział w Ogólnopolskim Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować" 

"Kochani,

Zbliża się zakończenie roku szkolnego, a wraz z nim wręczanie świadectw oraz dyplomów i nagród dla uczniów za ich całoroczne osiągnięcia.

My dziękujemy Wam, za to że w tym roku byliście również z nami i z naszą Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dziękujemy Wam, że wzięliście udział w VI Ogólnopolskim „Konkursie Ratujemy i Uczymy Ratować”. W Finale Konkursu emocji było sporo, ale pierwszy jak i drugi etap przyniósł ich równie dużo – a to wszystko dzięki Wam i Waszym podopiecznym. Dlatego też przesyłamy wam dyplomy, którymi chcemy podziękować uczniom za udział w Konkursie.

Dzisiaj również spakowaliśmy - dla wszystkich szkół, które wzięły udział w pierwszym etapie Konkursu – nagrodę: Magiczną Tubę Edukacyjną pokazującą jak ważne jest noszenie odblasków. Powinny one dotrzeć do Was w najbliższy poniedziałek lub wtorek.

Aby uzmysłowić dzieciakom (przyznajemy, że nam te Magiczne Tuby również unaoczniły jak to jest ważne) zróbcie im jeszcze pokaz przy użyciu wspomnianych Tym akcentem Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dziękuje Wam za udział w konkursie oraz życzy Wam wszystkim udanych i bezpiecznych oraz zasłużonych wakacji".

Oto fragment wiadomości e`mail i dyplomy.

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube