• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Język Angielski

FESTIVAL KARAOKE SONGS 2014 - WYNIKI!24 kwietnia w świetlicy szkolnej odbył się szkony Festival Karaoke Songs czyli szkolny konkurs piosenki angielskiej. 15 uczniów prezentowało swoje ulubione piosenki anglojęzyczne, a jury: NIkola Sznajder, Daniel Rubaj, Alan Gospodarczyk, Nikola Sikora i Michał Szczotka pod przewodnictwem p. Haliny Gospodarczyk i Alicji Jarzyckiej wyłoniły zwycięzców konkursu, którzy wykazali się naprawdę dobrą angielszczyzną, muzykalnością i piękną barwą głosu:

I MIEJSCE Jakub Fortalski z kl. 6a za piosenkę "I see fire" z filmu Hobbit
Dawid Klimas z kl. 6a za "Let her go"

II MIEJSCE Ewa Herman z kl.4a za "Imagine"
Julia Stępień z kl.5a za "Adore you"
Maja Kamińska z kl.6a za "Someone like you"

III MIEJSCE Patryk Glamowskiz kl. 4b za piosenkę "Human"

Kolejny konkurs piosenki angielskiej już za nami, ale piękne wspomnienia zostaną z nami już na zawsze:-) MIeliśmy okazję poznać hity na czasie takie jak Margaret "Wasted", The Killers "Human" Miley Cyrus "adore you" i "wrecking ball", Passenger "let her go", The Vamps "wild heart", One Direction "forever young", ale także hity Adele "someone like you" czy "set fire to the rain" czy też nieśmiertelny hit Johna Lennona "Imagine".

 

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom za występy,gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!
Be yourself, have fun, sing and join us next year;-))

 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube