• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Język Angielski

HAPPY HALLOWEEN PARTY 2Śmiech13!

October 31st at 4:30 PM school canteen

S t r a s z n i e  z a p r a s z a m y do strrrrrasznie fajnej zabawy dla strrrrrrrasznie grzecznych uczniów przebranych za duchy, zjawy, zmory i inne potwory na:

H A L L O W E E N czyli zlot duchów i czarownic!

Zamczysko strachu:          szkolna świetlica PSP nr2

Zaczynamy straszyć o:        16.30 do 19.00

Dzień zgrozy:                31.10.2013 (czwartek)TEJ NOCY WIELE MOŻE SIĘ WYDARZYĆ....

Wiedźmy,nietoperze,czarne koty,gobliny,zmory,wampiry i wilkołaki budzą się by straszyć! Ha,ha,ha!!!


W programie k o n k u r s y z nagrodami: najlepszy kostium Halloween'owy, najupiorniejsza historia Halloween, trick or treat, owijanie mumii, łapanie jabłek (Apple on a String) czy też przejście przez bagno. Upiornie głośna muzyka,taneczne wygibasy, taniec na miotle, mnóstwo dobrej  zabawy oraz... piekielnie dobre słodyczeŚmiech

DON'T MISS THE GREAT CHANCE TO HAVE FUN AND JOIN US

FOR SOME GHOULISH GAMES, FREAKY FUN AND FOR SOME CRAZY DANCES!

SO....

 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube