• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Plastyka


 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY „MIŚ SPORTOWIEC”


 

 

Centrum Kultury  z  Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Głuchołazach zorganizowało konkurs plastyczny z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego  Misia w Głuchołazach.

 

Tematem tegorocznego konkursu było przedstawienie w formie malarsko-graficznej swojego ulubionego misia uprawiającego różne  dyscypliny sportowe.

 

Komisja przy ocenianiu prac plastycznych brała pod uwagę estetykę pracy, samodzielność jej wykonania, pomysłowość, zastosowanie ciekawych technik  i rozwiązań artystycznych oraz zgodność pracy z regulaminem konkursu.

 

Jury konkursu nagrodziło „młodych artystów „ z naszej Szkoły .

 

 

 

 

KATEGORIA KLASY I-III:

 

I MIEJSCE EMILKA BRZEŹIŃSKA kl. 3a

 

opiekun pani Joanna Rogalska

 

II MIEJSCE JUSTYNKA WIŚNIEWSKA kl.3a

 

opiekun pani Joanna Rogalska

 

II MIEJSCE POLA POPOWICZ kl.3b

 

opiekun Beata Baran-Michałek

 

III MIEJSCE MAŁGORZATA OSTROWSKA kl.1a

 

opiekun pani Agnieszka Podkowska

 

WYRÓŻNIENIE AMELKA WIKTORSKA kl.3a

 

opiekun pani Agnieszka Podkowska


 

 

KATEGORIA KLASY IV- VI:

 

II MIEJSCE DARIA SZCZEBLOWSKA kl.5a

 

opiekun pani Joanna Szczeblowska

 

WYRÓŻNIENIE KAROLINA TREMBECKA z kl.5a

 

NATALKA KASZTELAN z kl. 4

 

opiekun pani Joanna Szczeblowska


 

 

 

 

 

KATEGORIA NAUCZANIE INDYWIDUALNE:

 

WYRÓŻNIENIE DAREK DĘBOWSKI- opiekun pani Bożena Solecka

 

WYRÓŻNIENIE MARTA BARTCZAK- opiekun pani Joanna Rogalska


 

 

W obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia na scenie Centrum Kultury wystąpiła również klasa 1 „a” która przygotowała występ artystyczny pod opieką pani Małgorzaty Koniecznej.


 

 

WSZYSTKIM MAŁYM ARTYSTOM GRATULUJEMY !!!!!


 

 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube