• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Wychowanie fizyczne

„MAŁY OLIMPIJCZYK” półfinał wojewódzki gr. C

24.02.2012 r. o godz. 10.00 w Głuchołazach - hala GOSiR odbył się półfinał wojewódzki "Małego Olimpijczyka".

Organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głuchołazach.

Uczestnicy:
DZIEWCZĘTA:
*PSP Nr 2 GłuchołazyMadej Beata, Jankowska Agnieszka, Sikora Nikola, Brzozowska Oliwia, Tokarz Julia,

Skawińska Martyna, Wilczyńska Julia, Lenicka Kornelia, Pik Wiktoria.
* PSP Biała
* PSP Nr 16 Opole
* PSP Łubniany

CHŁOPCY:
* PSP Nr 2 GłuchołazyChwastyk  Jakub, Sapała Michał, Karpiel Łukasz, Żądło Tymoteusz,

Małachowski Jakub, Przedlacki Filip, Piskorski Kornel, Walczak Mateusz, Michalik Grzegorz,
* PSP Biała
* PSP Nr 24 Opole
* PSP Łubniany

Klasyfikacja końcowa:
DZIEWCZĘTA:
1m. PSP Nr 2 Głuchołazy,
2m. PSP Łubniany,
3m. PSP Nr 16 Opole,
4m. PSP Biała

CHŁOPCY:
1m. PSP Łubniany,
2m. PSP Nr 2 Głuchołazy,
3m. PSP Nr 24 Opole,
4m. PSP Biała

Komisja sędziowska:
Mgr Beata Dorosz, mgr Małgorzata Marszałek, mgr Jan Macjon, mgr Wiesław Niziołek, Grzegorz Podkowski, mgr Piotr Sapała.

 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube