• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Wychowanie fizyczne

Nysie 18.02.2012r. odbyły się powiatowe eliminacje

WOJEWÓDZKICH  IGRZYSK  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w mini koszykówce.
Oto jak przebiegały eliminacje dziewcząt:
Uczestnicy:
1.   PSP Nr 2 Głuchołazy Barczuk Monika, Zebzda Magda, Sury Angelika, Jurek Julia, Zarenkiewicz Natalia, Perewizna Karolina, Rudzińska Katarzyna, Smolka Ilona, Zając Wiktoria, Frankiewicz Kamila
2.    ZSP Korfantów
3.    ZSP Trzeboszowice
4.    SP Nr 10 Nysa
5.    SP Nr 3 Nysa.

Korfantów – 10 Nysa     18 : 18,  Trzeboszowice  –  3 Nysa    28 : 14
10 Nysa – 2 Głuchołazy     9 : 43,   Korfantów – Głuchołazy     9 : 40

½ finału:
3 Nysa – 2 Głuchołazy    9 : 25
Trzeboszowice – Korfantów    23 : 4

Finał:
2 Głuchołazy – Trzeboszowice    39 : 12    
Meczu o miejsce 3 nie rozgrywano.

Ostateczna kolejność:
1m. PSP Nr 2 Głuchołazy

2m. ZSP Trzeboszowice
3m. SP 3 Nysa i ZSP Korfantów
5m. SP 10 Nysa

Eliminacja chłopców:

Uczestnicy:
1.    PSP Nr 2 Głuchołazy Sajbot Błażej, Wodała Krzysztof, Michałek Kacper, Salkiewicz Piotr, Matyjas Michał, Odwrot Dominik, Naglak Tomasz, Miękina Michał, Stec Szymon, Wilk Paweł, Jakubiszak Jakub, Florek Kamil, Kuśmirek Konrad
2.     SP Nr 10 Nysa
3.    SP Nr 3 Nysa
4.    ZSP Korfantów.

Eliminacje:
Korfantów –2 Głuchołazy    4 : 24
3 Nysa – 10 Nysa    6 : 36

Mecz o pierwsze miejsce:
10 Nysa – 2 Głuchołazy    27 : 17

Mecz o trzecie miejsce:
Korfantów – 3 Nysa    15 : 12

Kolejność:
1m. SP Nr 10 Nysa
2m. PSP Nr 2 Głuchołazy
3m. ZSP Korfantów
4m. SP 3 Nysa

GRATULUJEMY !!!

 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube