• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Z życia świetlicy

Szkolny Klub Wolontariatu wyśpiewał II nagrodę!


W ramach  Dni Kultury Chrześcijańskiej Centrum Kultury zorganizowało I Przegląd Piosenki Religijnej.  W przeglądzie wzięło udział wiele szkół zarówno z miasta i gminy Głuchołazy, a także Otmuchowa Wójcic i  Nysy. Uczniowie- wolontariusze naszej szkoły : Oliwia Brzozowska, Maja Kamińska, Aleksandra Kliś oraz Jakub Fortalski zaśpiewali utwory „Chwała Tobie Panie” i „Kto Bogu zaufa” zdobywając- II miejsce! Hurra!!! W kat solistów wystąpili Zuzanna Ćwiek uczęszczająca na zajęcia świetlicowe, Oliwia Brzozowska, Maja Kamińska, Aleksandra Kliś oraz Jakub Fortalski – wolontariusze pracujący pod okiem Agnieszki Podkowskiej. Kuba wyśpiewał III -miejsce w kat solistów, ale wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemyJ. Przegląd upłynął w  bardzo sympatycznej atmosferze, a śpiewom nie było końca, bowiem kiedy jury udało się na naradę Pan Dyrektor Centrum Kultury zaprosił wszystkich chętnych uczestników na scenę do wspólnego śpiewania.


 

II miejsce Hurra!


Pamiątkowe zdjęcie…już po… z dyplomami

Wolontariusze podczas występu


 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube