• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2016/ 2017

1 czerwca w sali widowiskowej CK odbył się XVII Festiwal Piosenki Dziecięcej. Mali artyści zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Komisja konkursowa w składzie: Adam Dziurowski, Alicja Płowaś-Stadnik i Edward Ilnicki miała bardzo trudne zadanie

Najlepszymi z nasze szkoły okazali się:

kategorii dzieci klas I-III, soliści:

I NAGRODA: Martyna De Cao, op. Agnieszka Podkowska

II NAGRODA: Oliwia Jaworska,  op. Jolanta Midor

III NAGRODA: Wiktor Ciołek,  op. Halina Gospodarczyk, Agnieszka Kucharczyk

WYRÓŻNIENIE: Maja Stajak,  op. Jolanta Midor

  

zespoły:

I NAGRODA: ROZŚPIEWANA KLASA III B,  op. Agnieszka Podkowska

w kategorii dzieci klas IV-VI, soliści:

I NAGRODA: Wiktoria Paszkowska,  op. Agnieszka Podkowska

I NAGRODA: Anna Uchmanowicz,  op. Joanna Szczeblowska

II NAGRODA: Bianka Piasecka, op. Joanna Szczeblowska

 

zespoły:

I NAGRODA: Anna Uchmanowicz, Wiktoria Paszkowska, op. Halina Gospodarczyk, Agnieszka Kucharczyk

Z naszej szkoły pięknie zaprezentowali się również:

Mikołaj Wolny, op. Jolanta Midor

Oliwia Ledwoń, Weronika Świetlikowska, Ola Łukaszewska , op. Halina Gospodarczyk i Agnieszka Kucharczyk

Natalia Pawlik, Nikola Skrzypek, op. Halina Gospodarczyk i Agnieszka Kucharczyk

Aleksandra Bukowiec, op. Joanna Szczeblowska

Karolina Marszałek, op. Joanna Szczeblowska

Natalia Gola, Marcelina Tokarczyk, Zuzanna Ćwiek, op. Joanna Szczeblowska

 Na widowni kibicowała wszystkim wykonawcom i doskonale bawiła się 3a.

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube