• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2021/ 2022

Dnia 27 kwietnia w Centrum Kultury w Głuchołazach odbył się X Powiatowy Przegląd Solistów i Zespołów Muzycznych MUZYCZNA WIOSNA. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów.

Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty w trzech kategoriach: solista - wokalista, zespół wokalny i zespół Instrumentalny.

1 miejsce
w piękny i czarujący sposób wyśpiewała nam Iga Hojda.
Brawo 👏 👏 👏
Iga przeniosła nas na chwilę na łąkę pełną kwiatów i kolorowych motyli 🦋

Wyróżnienia w kategorii Solista - wokalista zdobyli:

ALEKSANDRA GLOMBICA
WIKTOR CIOŁEK (reprezentował CK)
Brawo 👏 👏 👏

Wyróżnienia w kategorii Zespół Wokalny zdobyla

GRUPA ARTYSTYCZNA STRUNY
Brawo 👏 👏 👏

Wyróżnienia w kategorii Zespół Instrumentalny zdobyli:

ZOFIA ZABŁOCKA
NATALIA TRAFNA
SAMUEL WHÌTEHEAD
Brawo 👏 👏 👏

Udział w konkursie w również wzięli, ale tym razem mieli mniej szczęścia :

ZUZANNA DATA
ANTONINA MIKŁASZ
IGA WĘGLOWSKA
MARTYNA DE CAO

Zespół wokalny( klasa 1a)
KAJA SIEROTOWICZ
ANTONINA MIKŁASZ
IGA WĘGLOWSKA
MAJA MISZTOF
Brawo 👏 👏 👏

Gratulujemy wszystkim wspaniałym wykonawcom i mamy nadzieję , że w najbliższym czasie będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć "na żywo". 🙂

Elżbieta Bekier

Copyright © 2022. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube